Луїс Суарес приносить Уругваю перемогу над Англією

Sport bigmir,  20 червня 2014, 00:05
0
163
Луїс Суарес обіграв збірну Англії

У четвер, 19 червня, в матчі другого туру групового етапу чемпіонату світу з футболу 2014 збірна Уругваю завдяки дублю Луїса Суареса переграла Англію.

Подробиці матчу і онлайн: Уругвай – Англія – 2:1 текстова трансляція матчу чемпіонату світу 2014

Для Уругваю, який з тріском програв матч першого туру Коста-Ріці, все змінилося з виходом Луїса Суареса. Атака команди засяяла яскравими фарбами навіть на тлі більш серйозного суперника.

Матч розпочався з небезпечного моменту Руні, який промахнувся з 10-ти метрів. Потім Кавані теж бив сильно і неточно. В середині першого тайму Уейн Руні з кількох метрів примудрився влучити у поперечину. А ось Луїс Суарес своїм шансом скористався - про час контратаки Уругваю форвард скористався навісом Кавані і вивів свою збірну уперед.

У другому таймі Суарес і Руні продовжували обмінюватися ударами. На 75-й хвилині Уейн під час стрімкої атаки скористався вдалими діями Джонсона і замкнув пас. Але останнє слово залишилося за Луїсом - триходівка збірної Уругваю закінчилася разючим ударом Суареса з гострого кута.

Перша перемога Уругваю, друга поразка Англії, відмінна гра.

Уругвай - Англія - 2:1

Гол: Луїс Суарес (39, 85) - Уейн Руні (75)