Чемпіонат світу: Греція втримала нічию в матчі проти Японії

Sport bigmir,  20 червня 2014, 02:59
0
197
Греція і Японія не змогли виявити сильнішого

У п'ятницю, 20 червня, в матчі другого туру групового етапу чемпіонату світу з футболу 2014 збірні Японії та Греції розійшлися миром.

Подробиці і текстова трансляція матчу: Японія – Греція – 0:0 текстова трансляція матчу чемпіонату світу 2014

Збірна Японії почала матч більш впевнено, ніж суперник. А в середині тайму становище Греції стало складніше - Катцуранис за 10 хвилин заробив дві жовті картки і залишив свою команду в меншості.

Звичайно ж, Греція створювала небезпеку воротам Японії, і варті воріт азіатської команди доводилося трудитися заради збереження своїх володінь в безпеці. Але, відверто кажучи, у другому таймі Японія була істотно сильніша. Був навіть момент, коли протягом п'яти хвилин японці двічі завдавали удари з кількох метрів - і обидва рази промахувалися по воротах. Взагалі Японія створила достатньо моментів для перемоги, але не змогла реалізувати жодного з них. Міцна оборона Греції постаралася здобути нічию.

Японія - Греція - 0:0