Феєрія Суареса та супергол Жервіньйо: Підсумки сьомого дня чемпіонату світу з футболу

Sport bigmir,  20 червня 2014, 08:45
0
304
Луїс Суарес забиває переможний гол у ворота збірної Англії

У четвер, 19 червня, відбувся восьмий день Чемпіонату світу з футболу 2014 року в Бразилії. СПОРТ bigmir)net пропонує Вам найцікавіше, що сталося за цей день.

Першими починали футбольний вечір збірні Колумбії і Кот-д'Івуару. Латиноамериканська збірна навіть за відсутності головної ударної сили, Радамеля Фалькао, продовжує радувати своєю яскравою атакуючою грою. У другому таймі команди розпалилися і подарували кілька гарних голів. Особливо хочеться відзначити Жервіньйо, який обіграв відразу трьох захисників в приголомшливому проході. Ну а гра завершилася перемогою колумбійців.

Колумбія - Кот-д'Івуар - 2:1

Гол: Хамес Родрігес (64), Хуан Кінтеро (70) - Жервіньйо (74)

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ ВІДЕО ГОЛІВ МАТЧУ: Колумбія – Кот-д’Івуар - 2:1 Відео голів матчу

У центральному матчі туру Луїс Суарес, котрий одужав, дав прикурити захисту Англії. Нападаючий став головною небезпекою для воріт суперника і зробив переможний дубль. Англія відповіла тільки забитим голом Вейна Руні і кількома загубленными відмінними моментами. Важкий час для англійців - друга поразка поспіль.

Уругвай - Англія - 2:1

Гол: Луїс Суарес (39, 85) - Вейн Руні (75)

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ ВІДЕО ГОЛІВ МАТЧУ: Уругвай – Англія - 2:1 Відео голів матчу

А в останньому матчі вечора Японія заробила чисельну перевагу над Грецією ще в першому таймі, створила багато моментів у другій половині, але так і не змогла перемогти суперника.

Японія - Греція - 0:0