Гроза групи смерті: Коста-Рика сенсаційно перемагає Італію

Sport bigmir,  20 червня 2014, 21:10
0
632
Тренер збірної Коста-Рики Хорхе Луїс Пінто радіє перемозі над Італією

У п'ятницю, 20 червня, у матчі другого туру групового етапу чемпіонату світу з футболу 2014 року збірна Коста-Рики сотворила другу сенсацію, обігравши чотириразового чемпіона світу Італію.

Подробиці та онлайн матчу: Італія - Коста-Рика - 0:1 текстова трансляція матчу чемпіонату світу 2014

Перед стартом чемпіонату Групу D справедливо називали групою смерті - Уругвай, Італія та Англія мали боротися лише за дві путівки у плей-оф. Коста-Рику у своїх аналізах ніхто всерйоз не сприймав. У першому турі костариканці обіграли Уругвай - ту поразку багато в чому можна було списати на ефект відсутності Луїса Суареса у складі суперника.

Але от відбувся матч другого туру - і знову ця команда підносить величезний сюрприз. В Італії не було ніяких травмованих, більше того на ворота повернувся Джанлуїджи Буффон - а Коста-Рика виглядала краще за суперника.

У першому таймі Італія запам'яталася двома моментами Балотеллі - у першому випадку Маріо вискочив на побачення з кіпером після чудо-пасу Пірло, але, перекидаючи воротаря, не влучив у порожні ворота. А у другому - відразу ж пробив прямо у руки Наваса. А Коста-Рика свої моменти створювала після стандартів або навісів. Спочатку невпевненістю Буффона нападаючі опонента не змогли скористатися. А наприкінці тайму сталося два важливі моменти. Спочатку арбітр не зважився поставити 99% пенальті за поштовх у спину Кемпбелла з боку К'єлліні. А через пару хвилин Коста-Рика рахунок відкрила - Браян Руїс замкнув подачу на дальній штанзі, м'яч від поперечини вдарився за лінією воріт та вилетів у поле.

У другому таймі можна було очікувати шквал атак Італії, але все пішло зовсім не так. З кожною хвилиною європейці втрачали впевненість у своїх силах, а Коста-Рика міцно чіплялася за м'яч у захисті. Крім удару Пірло і постійних забігів в офсайд, у Італії і згадати нічого.

Таким чином, Коста-Рика явила другу сенсацію поспіль і виходить із групи D у плей-оф. А місце, що залишилося, розіграють між собою Італія та Уругвай. Англія залишає турнір після групового етапу.

Італія - Коста-Рика - 0:1

Гол: Браян Руїс (45)