Чемпіонат світу: Франція спокійно розгромила Швейцарію

Sport bigmir,  21 червня 2014, 00:05
0
616
Франція легко перемогла Швейцарію

У п'ятницю, 20 червня, в матчі другого туру групового етапу чемпіонату світу з футболу 2014 збірна Франції не мала жодних проблем зі Швейцарією.

Подробиці матчу і онлайн: Швейцарія – Франція – 2:5 текстова трансляція матчу чемпіонату світу 2014

У цьому матчі Швейцарія не змогла створити жодних проблем Франції. Можливо, виною тому рання заміна центрального захисника Стівена фон Бергена, якому вже на 8-й хвилині розбили до крові обличчя. Через 10 хвилин після заміни Швейцарія вже горіла 0:2, і так і не змогла нічого з цим вдіяти.

Спочатку Жиру в оточенні кількох захисників відмінно зіграв головою. Через хвилину після обрізки Бехрамі гол забив Матюіді.

У середині першого тайму Карім Бензема не зміг реалізувати пенальті, але вже через 10 хвилин Вальбуена довів рахунок до розгромного.

У другій половині спочатку Франція двічі забила зусиллями Бензема і Сіссоко, а потім розслабилася, і отримала два голи у свої ворота. Примітно, що удар Джемаілі став першим голом на цьому чемпіонаті світу, забитим безпосередньо зі штрафного удару.

Після такого результату Франція практично забезпечила собі вихід в плей-офф.

Швейцарія - Франція - 2:5

Гол: Блер Джемаілі (81), Граніт Джака (87) - Олів'є Жиру (17), Блез Матюіді (18), Матьє Вальбуена (40), Карім Бензема (67), Мусса Сіссоко (73)