Чемпіонат світу: Німеччина і Гана видають яскраву нічию

Sport bigmir,  21 червня 2014, 23:59
0
220
Мирослав Клозе відзначив гол традиційним кульбітом

У суботу, 21 червня, у матчі другого туру групового етапу чемпіонату світу з футболу 2014 року збірна Німеччини і Гани розійшлися миром.

Подробиці та онлайн матчу: Німеччина - Гана - 2:2 текстова трансляція матчу чемпіонату світу 2014

У першому таймі команди показували на полі хорошу гру, але до реальних загроз воротам справа рідко доходила. Можна згадати хіба що удари Гьотце та Мунтарі за всі 45 хвилин.

А ось друга половина матчу стала дуже яскравою подією. Почалося все з гола Маріо Гетце. Через три хвилини Андре Айю відповідає точним ударом головою. Німеччина нібито збиралася відповідати, але знову пропустила гол у свої ворота - Гьян Асамоа скористався провалом захисту німців.

Становище Німеччини врятував Мирослав Клозе - ветеран збірної забив свій 15-тий гол на чемпіонатах світу. Варто зазначити, що Клозе незмінно забиває від турніру 2002 року. Після цього гола команди немов зійшли з глузду і почали створювати, а головне втрачати момент за моментом. Але суперникам так і не вдалося забити, і матч завершився бойовою нічиєю - настільки бойовою, що перед фінальним свистком Томас Мюллер розбив голову, намагаючись вдарити по воротах.