Чемпіонат світу: Нігерія обігрує Боснію і Герцеговину

Sport bigmir,  22 червня 2014, 02:59
0
180
Пітер Одемвінге забив переможний гол у ворота Боснії і Герцеговини

У неділю, 22 червня, у матчі другого туру групового етапу чемпіонату світу з футболу 2014 збірна Нігерії з мінімальним рахунком обіграла Боснію і Герцеговину.

Подробиці та онлайн матчу: Нігерія - Боснія і Герцеговина - 1:0 текстова трансляція матчу чемпіонату світу 2014

У першому турі Боснія поступилася Аргентині, а Нігерія не змогла обіграти Іран. І тепер суперники виходили на матч з останньою надією. Результат поєдинку міг би бути іншим, якби не груба помилка арбітрів. На 20-тій хвилині Едін Джеко вийшов на побачення з воротарем і забив гол, але судді придумали офсайд і скасували взяття воріт.

А через дев’ять хвилин Нігерія забила - Еменіке відмінно увійшов у штрафний, прострілив - і Одемвінге забив перший гол команди на цьому чемпіонаті світу.

Варто зазначити, що Боснія сама віддала цю перемогу супернику - команда часто була абсолютно інертною в атаці, так що списувати невдачу на чемпіонаті світу лише на арбітрів не варто - треба було проявляти більше бажання перемогти.

Після такого результату Нігерія має хороші шанси на вихід у плей-оф, а ось Боснія вже точно вирушить додому вже після третього туру.

Гол: Пітер Одемвінге (29)