Порятунок від Мессі і битва до крові: Підсумки десятого дня чемпіонату світу з футболу

Sport bigmir,  22 червня 2014, 10:00
0
499
Томас Мюллер не пощадив себе в боротьбі

У суботу, 21 червня, відбувся десятий день Чемпіонату світу з футболу 2014 року в Бразилії. СПОРТ bigmir)net пропонує Вам найцікавіше, що сталося за цей день.

У першому матчі вечора грали Іран і Аргентина. Азіатська команда несподівано зробила дуже впертий опір фавориту турніру. Більш того, Іран міг кілька разів зловити суперника на контратаці. Однак Ліонель Мессі відзначився в останню хвилину красивим ударом і приніс своїй команді другу перемогу на чемпіонаті світу в Бразилії.

Аргентина - Іран - 1:0

Гол: Ліонель Мессі (90+1)

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ ВІДЕО ГОЛІВ МАТЧУ: Аргентина – Іран - 1:0 Відео голів матчу

Друга гра вечора теж починалася нуднувато - за весь перший тайм Німеччина і Гана створили мінімум моментів. Усе змінилося після перерви - суперники влаштували захоплюючу перестрілку, яка завершилася з рахунком 2:2. Причому німців врятував Мирослав Клозе, який повторив рекорд Роналдо за кількістю голів на чемпіонатах світу (15). Міро забиває на всіх Мундіалях з 2002 року. Чудове досягнення.

Німеччина - Гана - 2:2

Гол: Маріо Гетце (51), Мирослав Клозе (71) - Андре Айю (54), Асамоа Гьян (63)

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ ВІДЕО ГОЛІВ МАТЧУ: Німеччина – Гана - 2:2 Відео голів матчу

Ось тільки кінцівку матчу затьмарило пошкодження Томаса Мюллера, який у спробі вдарити головою врізався в плече суперника. У підсумку під час фінального свистка арбітра Томас лежав із закривавленим обличчям на газоні.

В останньому матчі дня на рахунку арбітрів виявилася чергова результативна помилка. У першому таймі судді невірно зафіксували офсайд у Едіна Джеко і скасували взяття воріт. Ну а через 10 хвилин Нігерія реалізувала атаку і довела гру до переможного кінця, позбавивши Боснію і Герцеговину всіх шансів.

Нігерія - Боснія і Герцеговина - 1:0

Гол: Пітер Одемвінгіє (29)

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ ВІДЕО ГОЛІВ МАТЧУ: Нігерія – Боснія і Герцеговина - 1:0 Відео голів матчу