Чемпіонат світу: Алжир легко переграв Південну Корею

Sport bigmir,  23 червня 2014, 00:10
0
306
Алжир перемагає Південну Корею

У неділю, 22 червня, у матчі другого туру групового етапу чемпіонату світу з футболу 2014 збірна Алжиру легко переграла Південну Корею і вийшла на друге місце в турнірній таблиці групи.

Подробиці і текстова трансляція матчу: Південна Корея - Алжир - 2:4 текстова трансляція матчу чемпіонату світу 2014

Результат поєдинку Алжиру і Південної Кореї був вирішений вже в перші 30 хвилин поєдинку. Спочатку Слімані розібрався з двома захисниками і пробив повз кіпера, а через кілька хвилин Халіш скористався помилкою голкіпера і забив головою після подачі з кутового. Ще в першому таймі Джабу довів рахунок до розгромного.

У другому таймі Корея змогла забити двічі, а Алжир відповів одним голом. Перемога вивела Алжир на друге місце в групі, і доля путівки в плей-оф вирішиться в матчі третього туру Росія - Алжир. Росіянам потрібна щонайменше перемога.

Південна Корея - Алжир - 2:4

Гол: Сон Хин Мін (50), Ку Джа Чхоль (72) - Іслам Слімані (26), Рафік Халіш (29), Абдельмумене Джабу (38), Ясин Браїмі (62)