Чемпіонат світу: Португалія рятується від ганьби на останніх секундах

Sport bigmir,  23 червня 2014, 03:05
0
631
Португалія насилу вирвала нічию у США

У понеділок, 23 червня, у матчі другого туру групового етапу чемпіонату світу з футболу 2014 збірна Португалії була в одній хвилині від дострокового вильоту з турніру, але врятувала матч проти США.

Подробиці і онлайн матчу: США - Португалія - ​​2:2 текстова трансляція матчу чемпіонату світу 2014

Після розгрому в першому турі від Німеччини Португалія прагла реабілітуватися в очах своїх уболівальників. І на перших хвилинах здавалося, що це їй під силу – вже в самому дебюті поєдинку Нані отримав м'яч після помилки американського захисту і розстріляв ворота Ховарда. Після такого багатообіцяючого початку нічого особливого не було – Кріштіану Роналду намагався брати гру на себе, але в цьому поєдинку його надійно прихоплювали ще в центрі поля. Наприкінці тайму Португалія знову могла відзначитися, але з ударом Нані впоралася штанга, а добиванням Едера – воротар.

У другому таймі вже збірна США почала забирати нитки управління грою у свої ноги.
І ось в середині тайму після подачі кутового захисники не змогли винести м'яч далеко, і Джермейн Джонс чудовим ударом зрівнює рахунок. Більш того, за 10 хвилин до фінального свистка оборона Португалії провалилася, і Демпсі животом заносить м'яч у ворота, виводячи свою команду вперед. Якби такий результат зберігся до фінального свистка, Португалія втратила б всі шанси. Але тут їм посміхнулася удача – коли до кінця матчу залишалося менше однієї хвилини, Кріштіану Роналду зробив вивірену подачу з флангу, і Сильвестра Варела подарував своїй команді шанс. Чи зможе вона ним скористатися – дізнаємося вже через три дні.

США - Португалія - ​​2:2

Гол: Джермейн Джонс (64), Клінт Демпсі (81) - Нані (5), Сильвестра Варела (90 +5)