Тренер збірної США: Тепер наш шлях на турнірі стане ще довшим

Sport bigmir,  23 червня 2014, 08:28
0
164
Клінсманн: Ми також хочемо обіграти Німеччину

Головний тренер збірної США Юрген Клінсманн упевнений, що в матчі з португальцями його футболісти показали феноменальну гру.

У заключному матчі другого туру групового етапу Португалія і США зіграли внічию – 2:2. Рахунок в матчі вже на п'ятій хвилині відкрив Нані, але після перерви зоряно-смугасті вийшли вперед завдяки точним ударам Джермейна Джонса і Клінта Демпсі. Від вильоту португальців врятував гол Сілвестра Варели на п'ятій компенсованій хвилині.

"Гол, пропущений на останніх секундах, можна назвати невдачею. Мої футболісти показали екстраординарну гру. Тепер наш шлях на турнірі стане ще довшим. Але ми також хочемо обіграти Німеччину, щоб гарантувати собі вихід у плей-оф.

Дивись також: США – Португалія - 2:2 Відео голів матчу

Нічия трохи засмутила мене. Ми будемо трудити і працювати над тим, щоб такого більше не сталося", - наводить слова Клінсманна офіційний сайт FIFA.

В активі німців і американців після двох турів по чотири очки. Гана і Португалія мають по одному балу, але як і раніше зберігають шанси на вихід в плей-оф.

За матеріалами: Eurosport.ru