Чемпіонат світу: Колумбія громить Японію, Греція виходить у плей-оф

Sport bigmir,  25 червня 2014, 01:15
0
305
Самарас приносить Греції перемогу

У вівторок, 24 червня, відбулися матчі третього туру в групі С, за результатами яких Колумбія легко зайняла перше місце, а Греція завдяки пенальті в останні хвилини обійшла Кот-д'Івуар.

Подробиці і онлайн матчу: Японія - Колумбія - 1:4 текстова трансляція матчу чемпіонату світу 2014

Колумбія забезпечила собі місце в плей-оф ще після другого туру, і до матчу проти Японії підійшла ліниво. Водночас японцям потрібна була одна перемога. Проте вже на 17-й хвилині Колумбія повела в рахунку – Куадрадо реалізував пенальті. Наприкінці першого тайму Японія змогла реалізувати швидку атаку і зрівняти рахунок, але це виявилося їх останнім успіхом. Незважаючи на те, що японці створили безліч моментів, похвалитися вмінням їх реалізувати вони не змогли.

На відміну від Колумбії, яка в другому таймі просто розправила крила атак. Двічі Джексон Мартінес порадував відмінними ударами, а добив японців вийшов на заміну Хамес Родрігес. Легка перемога Колумбії вивела її на Уругвай в 1/8 фіналу.

Японія - Колумбія - 1:4

Гол: Шінджі Окадзакі (45) - Хуан Куадрадо (17, пенальті), Джексон Мартінес (55, 82), Хамес Родрігес (90)

Подробиці і онлайн матчу: Греція - Кот-д'Івуар - 2:1 текстова трансляція матчу чемпіонату світу 2014

Греція, якій потрібна була тільки перемога сьогодні, провела свій найкращий матч на турнірі. Зробивши в першому таймі дві вимушені заміни, греки, граючи другим номером, постійно шукали ключ до воріт суперника. І сьогодні вони його знайшли. У першому таймі на рахунку Греції влучання у поперечину, і гол вийшов на заміну Самаріса. У другій половині Греція знову влучила у поперечину, а потім пропустила – Боні зрівняв рахунок.

Здавалося б, гра так і завершиться нічийним результатом, але в доданий час Сіо впустив у своєму штрафному Самараса, і сам постраждалий чудово виконав вирок, вивівши свою команду в 1/8 фіналу на Коста-Ріку.

Греція - Кот-д'Івуар - 2:1

Гол: Андреас Самаріс (42), Георгіос Самарас (90 +3, пенальті) - Вільфред Боні (74)

ТЕГИ: сборная Япониисборная Колумбиисборная ГрецииЧМ 2014Сборная Кот-д'Ивуара