Чемпіонат світу: Швейцарія розгромила Гондурас і вийшла в 1/8 фіналу

Sport bigmir,  26 червня 2014, 01:12
0
302
Шакірі трьома голами вивів Швейцарію в 1/8 фіналу

У середу, 25 червня, відбулися матчі третього туру в групі Е, за результатами яких Франція легко відстояла перше місце, а Швейцарія завдяки розгрому Гондурасу стала другою.

Подробиці і онлайн матчу: Гондурас - Швейцарія - 0:3 текстова трансляція матчу чемпіонату світу 2014

В одній із перших атак міг забивати Шакірі, але влучив точно в голкіпера. Однак Джердан швидко виправився. Нападаючий змістився з правого флангу в центр, пішов від двох захисників і класно закрутив м'яч у дальній верхній кут. У середині тайму Швейцарія провела ще одну разючу атаку. У Гондурасу стався провал в центрі поля, яким скористалися суперники: Дрміч класною передачею вивів Шакірі на побачення з голкіпером і Джердан точним ударом оформив дубль.

Якщо до перерви у збірної Гондурасу нічого не виходило, то другу половину вона почала з декількох хороших атак. Так, в одному з епізодів Швейцарію врятував захисник, який виніс м'яч з лінії порожніх воріт.

Однак абсолютно всі надії вбив все той же Шакірі. Дрміч вийшов на довгий пас, обіграв захисника і виклав м'яч Джердану, який в дотик пробив повз воротаря. Гондурас старався, створював наднебезпечні моменти, але так і не зміг забити.

А Швейцарію тепер чекає попереду Аргентина.

Гондурас - Швейцарія - 0:3

Гол: Джердан Шакірі (6, 31, 71)

Подробиці і онлайн матчу: Еквадор - Франція - 0:0 текстова трансляція матчу чемпіонату світу 2014

Франція на гру останнього туру випустила істотно оновлений склад. Команда Еквадору і зовсім діяла відверто другим номером. Виглядало так, ніби південноамериканців влаштовувала нічия. М'ячем і перевагою володіла збірна Франції.

На початку другого тайму Еквадор ледь не пропустив. Після прострілу Санья з правого флангу Грізманн бив в упор. Однак м'яч потрапив у Домінгеса, від нього відскочив у штангу, а потім у поле. Тут же капітан і лідер команди Антоніо Валенсія прямою ногою зіграв у Лукаса Диня. Суддя подумав і показав грубіянові червону картку.

Наприкінці матчу Франція не раз могла скористатися чисельною перевагою, але жоден з 20 ударів так і не став гольовим. В принципі, і нульова нічия вивела французів на Нігерію.

Еквадор - Франція - 0:0

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Чемпіонат світу: Швейцарія розгромила Гондурас і вийшла в 1/8 фіналу

ТЕГИ: сборная Швейцариисборная Франциисборная ЭквадораЧМ 2014