Дубль Мессі і три голи Шакірі: Підсумки чотирнадцятого дня чемпіонату світу з футболу

Sport bigmir,  26 червня 2014, 08:45
0
934
Три голи Шакірі подарували радість уболівальникам Швейцарії

У середу, 25 червня, відбувся чотирнадцятий день Чемпіонату світу з футболу 2014 року в Бразилії. СПОРТ bigmir)net пропонує Вам найцікавіше, що сталося за цей день.

У середу продовжили визначатися пари 1/8 фіналу чемпіонату світу.

Аргентина перед грою достроково забезпечила собі вихід в плей-оф, тоді як для Нігерії головним завданням було грати, спостерігаючи за ходом іншого матчу. Однак початок гри сплутав всі карти наставникам - команди вирішили не розгойдуватися, а швидко зметикували по голу. Спочатку м'яч після удару Ді Марії потрапив у штангу, відскочив у спину воротаря, і від неї знову вдарився в штангу і вилетів у поле - але прямо на Ліонеля Мессі, який з ходу пробив повз захисників. Через хвилину після пасу Бабатунде Муса красиво обіграв захисника і забив чудовий гол ударом в дальній кут.

Після такого жвавого початку гравці і не думали знижувати темп - при не найбільш спекотній погоді футболісти показували себе у всій красі. Що може негативного записати на свій рахунок Аргентина, так це ранню заміну Агуеро - Серхіо залишив поле ще в першому таймі. На перерву команди пішли з перевагою Аргентини - Мессі забив гол класним ударом зі штрафного.

Другий тайм розпочався з нового голу Нігерії - знову невгамовний Муса отримав м'яч і пробив. Правда, Аргентина недовго думала над відповіддю, і вже через дві хвилини після подачі з кутового Рохо знову вивів команду вперед.

До кінця гри суперники продовжували створювати моменти, особливо старалася Аргентина, але в умовах відсутності Ліонеля Мессі (тренер замінив його на 64-й хвилині) так і не змогла забити більше. Перемога Аргентини принесла їй законне перше місце в групі. А ось Нігерія через поразку Ірану в іншому матчі стала другою.

Нігерія - Аргентина - 2:3

Гол: Ахмед Муса (4, 48) - Ліонель Мессі (3, 45), Маркос Рохо (50)

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ ВІДЕО ГОЛІВ МАТЧУ: Нігерія – Аргентина - 2:3 Відео голів матчу

Для Боснії ця гра була останньою на Мундіалі, тоді як Ірану потрібно було перемагати. Однак європейська команда проявила велику волю до перемоги. Вже на початку гри Едін Джеко мав два моменти - і якщо спершу його удару не вистачило точності, то ось на 23-ій хвилині все склалося якнайкраще - Едін впевнено пройшов з м'ячем і з-за штрафної вдарив точно під штангу. Через хвилину Іран відповів ударом в поперечину, і на цьому небезпечні моменти біля воріт Боснії практично зникли.

А ось Боснія у другому таймі змогла двічі забити - спочатку П'янич отримав м'яч на межі офсайду, а потім Врсайевич в контратаці поскупився і сам розписався у воротах суперника. Іран відповів голом у проміжку між цими моментами, але на перемогу сьогодні не награв.

Боснія і Герцеговина - Іран - 3:1

Гол: Едін Джеко (23), Міралем П'янич (59), Овдія Врсайевич (83) - Реза Гучаннеджад (82)

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ ВІДЕО ГОЛІВ МАТЧУ: Боснія і Герцеговина – Іран - 3:1 Відео голів матчу

Далі настала пора наступної групи. Швейцарія і Гондурас вирішували в особистій суперечці, хто був зайвий. В одному з перших атак міг забивати Шакірі, але влучив точно в голкіпера. Однак Джердан швидко виправився. Нападаючий змістився з правого флангу в центр, втік від двох захисників і класно закрутив м'яч у дальній верхній кут. В середині тайму Швейцарія провела ще одну разючу атаку. У Гондурасі стався провал у центрі поля, яким скористалися суперники: Дрмич класною передачею вивів Шакірі на побачення з голкіпером і Джердан точним ударом оформив дубль.

Якщо до перерви у збірної Гондурасу нічого не виходило, то другу половину вона почала з декількох хороших атак. Так, в одному з епізодів Швейцарію врятував захисник, який виніс м'яч з лінії порожніх воріт.

Проте абсолютно всі надії вбив все той же Шакірі. Дрмич вийшов на довгий пас, обіграв захисника і виклав м'яч Джердану, який в дотик пробив повз воротаря. Гондурас старався, створював наднебезпечні моменти, але так і не зміг забити.

А Швейцарію тепер чекає попереду Аргентина.

Гондурас - Швейцарія - 0:3

Гол: Джердан Шакірі (6, 31, 71)

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ ВІДЕО ГОЛІВ МАТЧУ: Гондурас – Швейцарія - 0:3 Відео голів матчу

Франція на гру останнього туру випустила істотно оновлений склад. Команда Еквадору і зовсім діяла відверто другим номером. Виглядало так, ніби південноамериканців влаштовувала нічия. М'ячем і перевагою володіла збірна Франції.

На початку другого тайму Еквадор ледь не пропустив. Після прострілу Санья з правого флангу Грізманн бив в упор. Однак м'яч влучив у Домінгеса, від нього відскочив у штангу, а потім у поле. Тут же капітан і лідер команди Антоніо Валенсія прямою ногою зіграв у Лукаса Діня. Суддя подумав і показав грубіяну червону картку.

В кінці матчу Франція не раз могла скористатися чисельною перевагою, але жоден з 20 ударів так і не став гольовим. В принципі, і нульова нічия вивела французів на Нігерію.

Еквадор - Франція - 0:0