Sport bigmir,  27 червня 2014, 01:08
1
1700
Слімані забиває вирішальний гол

У четвер, 26 червня, завершилися матчі третього туру в групі Н. Алжир відстояв нічию в поєдинку проти Росії і вперше в історії вийшов у плей-оф. Бельгія впевнено впоралася з Південною Кореєю і посіла перше місце.

Подробиці і онлайн матчу: Алжир - Росія - 1:1 текстова трансляція матчу чемпіонату світу 2014

Для збірної Росії цей матч був грою життя або смерті. Тільки перемога давала змогу думати про плей-оф. Інший результат – провал. І спочатку здавалося, що це буде гра життя. Вже на 6-й хвилині Кокорін замкнув навіс з флангу, скориставшись нерозторопністю центральних захисників. Алжир трохи зніяковів від такого жвавого старту і дозволив створити ще пару моментів у своїх володіннях. Однак чим далі йшли хвилини, тим більше небезпек виникало біля воріт Росії. Алжир не влаштовував якихось штурмів, а планомірно розкочував оборону на флангах і постійно навішував в надії зачепитися за м'яч на другому поверсі.

Ще в першому таймі Іслам Слімані після подач з кутового двічі пробивав по воротах головою, але спочатку Акінфєєв парирував, а потім Ігор зовсім виявився прямо в місці удару.

На самому початку другого тайму воротар Алжиру врятував команду, не пропустивши після виходу один на один від Самєдова. А далі Росія майже нічого і не створювала.

А Іслам Слімані не здався, і на 60-й хвилині забив гол свого життя. Після подачі зі штрафного Акінфєєв грубо помилився, пішов на м'яч і не зміг його дістати, а Слімані переправив у ворота. Після цього захисники Алжиру лягали під потенційні удари, грали просто самовіддано і не дозволили Росії створити нічого. Алжир закономірно виходить у плей-оф. А Акінфєєв практично позбавив команду двох перемог.

Алжир- Росія - 1:1

Гол: Іслам Слімане (60) - Олександр Кокорін (6)

Подробиці і онлайн матчу: Південна Корея - Бельгія - 0:1 текстова трансляція матчу чемпіонату світу 2014

Бельгія поставилася до останнього матчу групи зневажливо. І тренер поберіг основу, і гравці особливо не старалися бігати. Ще в першому таймі бельгійці залишилися в меншості – Дефур завдав грубого удару супернику і достроково залишив поле. Але це не завадило Бельгії виграти – наприкінці поєдинку Вертонген скористався помилкою воротаря і оборони і приніс команді перемогу.

ПівденнаКорея - Бельгія - 0:1

Гол: Ян Вертонген (78)