Чемпіонат світу: Колумбія легко обігрує Уругвай в 1/8 фіналу

Sport bigmir,  29 червня 2014, 01:00
0
746
Хамес Родрігес (ліворуч) дякує партнеру за гол

У суботу, 28 червня, у матчі 1/8 фіналу чемпіонату світу з футболу 2014 збірна Колумбії спокійно обіграла Уругвай.

Подробиці та онлайн-трансляція матчу: Колумбія - Уругвай - 2:0 текстова трансляція матчу 1/8 фіналу чемпіонату світу 2014

Перед грою багато говорилося про те, що дискваліфікація Луїса Суареса суттєво вдарить по шансах Уругваю. І, як показала гра, частка правди в цих прогнозах була. Але насправді Уругваю не пощастило в тому, що вже у першому матчі довелося битися з молодою та агресивною збірною Колумбії.

Колумбії, яка навіть без Фалькао показує футбол просто позамежного рівня. З молодим лідером в особі Хамеса Родрігеса, який і забиває, і гольові передачі роздає.

Дивись також: Колумбія - Уругвай - 2:0 Відео голів матчу 1/8 фіналу

На 28-мій хвилині матчу Хамес Родрігес прийняв передачу від партнера і відразу ж завдав хльосткий удар - воротар майже дістав, але м'яч встромився під поперечину. Після цього Уругваю довелося розраховувати на забитий гол, а сьогодні команда Табареса виявилася до цього не готова. Кавані і Форлан не змогли створити тиск на оборону суперника, а ось Хамес Родрігес забив ще раз - на початку другого тайму Колумбія розіграла відмінну атаку, після переведення з флангу на фланг і навісу на дальній кут лицьової послідувала знижка на центр воротарського, і там Родрігес забив свій п'ятий гол на турнірі.

Відіграти два голи у цієї збірної Колумбії - це дуже важке завдання. На нас чекає чвертьфінал Бразилія - Колумбія.

Колумбія - Уругвай - 2:0

Гол: Хамес Родрігес (28, 50)