Чемпіонат світу: Голландія з великими труднощами вириває перемогу у Мексики

Sport bigmir,  29 червня 2014, 21:08
0
519
Хунтелаар забиває вирішальний гол

У неділю, 29 червня, у матчі 1/8 фіналу збірна Голландії забила два голи в останні 10 хвилин матчу і здолала Мексику.

Подробиці і онлайн матчу: Нідерланди - Мексика - 2:1 текстова трансляція матчу 1/8 фіналу чемпіонату світу 2014

Для Голландії цей поєдинок вийшов украй важким. Під палючим бразильським сонцем команди показали досить бляклу гру в першому таймі. Однак могла Голландія і забити - в самому кінці першої половини захист Мексики втратив м'яч на рівному місці, ван Персі його перехопив і віддав на Роббена, але так і не дочекався відповідного пасу, а Арьєн завозився, і йому пробити не дали.

Характер матчу поміняв гол дос Сантоса на самому початку другого тайму - Джованні прийняв м'яч і невідпорно пробив у кут. Після цього Голландія посилювала атаку, а Мексика навпаки глибше йшла в захист. Практично моменти створювалися біля одних воріт. Так, в середині другої половини Очоа незрозумілим чином зреагував на удар з п'яти метрів після подачі з кутового. Гільєрмо і далі намагався тягнути все, але все-таки Голландії пощастило - на 87-й хвилині кутовий закінчився скидкою Хунтелаара в центр штрафного, і Снейдер сильним ударом загнав м'яч у ворота.

Мексика вже думала про додатковий час, коли досвідчений Рафаель Маркес (четвертий чемпіонат світу) купився на фінт Роббена і врізав йому по нозі. Ар'єн, звичайно ж, той ще майстер удавання, але фол був. Арбітр призначив пенальті, який упевнено реалізував Хунтелаар. Ось так Голландія врятувалася за 10 хвилин і тепер чекатиме вечірню гру Греції та Коста-Ріки, в якій визначиться її суперник.

Нідерланди - Мексика - 2:1

Гол: Уеслі Снейдер (87), Клаас-Ян Хунтелаар (90 +4, пенальті) - Джованні дос Сантос (48)

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Чемпіонат світу: Голландія з великими труднощами вириває перемогу у Мексики