Sport bigmir,  30 червня 2014, 13:45
0
87
Дешам боїться спеки в матчі з Нігерією

Головний тренер збірної Франції Дідьє Дешам попередив своїх гравців про неприпустимість думок про наступні стадії плей-офф чемпіонату світу до матчу проти збірної Нігерії.

"Сьогодні мене турбує лише гра з Нігерією і готовність моєї команди до цієї гри. Нам немає сенсу загадувати далі. І це не матч групового раунду, де ще можливо виправити помилки. Тепер за результатом однієї гри ти або проходиш далі, або їдеш додому", - заявив Дешам.

"Завжди вимагаю, щоб моя команда контролювала м'яч і задавала темп гри. Але гра почнеться о першій дня, і це може вплинути на швидкості. Не знаю, як наші організми відреагують на цю спеку. У нігерійців команда набагато звичніша до тутешнього клімату.

Готуватися до серії пенальті? Абсолютно безглузде заняття, оскільки на тренуваннях багато хто дуже здорово їх б'є, але після 120 хвилин гри не кожен зможе зробити це так само добре", - додав наставник "галльських півнів".

Нагадаємо, матч 1/8 фіналу між збірними Франції та Нігерії пройде сьогодні, 30 червня, в Бразиліа. Початок поєдинку о 19:00.

Читай також: Наставник збірної Франції: На чемпіонаті світу завжди нелегко перемогти з рахунком 3:0

У чвертьфіналі мундіалю переможець пари Франція - Нігерія зіграє з найсильнішим у матчі між збірними Німеччини та Алжиру.

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Дешам не будує далекосяжних планів на ЧС-2014

За матеріалами: rsport.ru