Чемпіонат світу: Франція легко переграє Нігерію

Sport bigmir,  30 червня 2014, 21:13
0
212
Погба забиває вирішальний гол в ворота Нігерії

У понеділок, 30 червня, в матчі 1/8 фіналу чемпіонату світу з футболу 2014 збірна Франції в кінці матчу дотиснула Нігерію і вийшла в чвертьфінал.

Подробиці матчу і онлайн: Франція – Нігерія – 2:0 текстова трансляція матчу чемпіонату світу

Збірна Франції виглядала явним фаворитом на тлі Нігерії, яка знову потрапила в скандал з виплатою преміальних. І матч французи провели на дуже високому рівні. Однак варто зазначити, що Нігерія не була хлопчиком для биття, погрожуючи воротам Льоріса.

У першому таймі у Франції було два чудових моменти - спочатку Погба з близької відстані пробивав по воротах, але Енеяма незбагненним чином зреагував. А в кінці тайму Дебюші сильним пострілом промазав мимо воріт.

Дивись також: Франція – Нігерія - 2:0 Відео голів матчу 1/8 фіналу

У другому таймі Нігерія злегка присіла, і хвилини з 60-ї Франція почала грати активніше. Французи створювали моменти, які до деякої пори переривав воротар і захист. На 78-й хвилині француз потрапив у поперечину. Через хвилину Бензема бив під поперечину, але воротар врятував. І тут трапився гол - Енеяма помилився при подачі кутового, і Погба скористався помаркою кіпера.

У доданий час Франція довела свою перевагу до двох голів - Грізманн випередив воротаря, а Йобо скинув м'яч у свої ворота. Легка перемога Франції.

Франція - Нігерія - 2:0

Гол: Поль Погба (80), Джозеф Йобо (90+2, автогол)