Арбітр допустив багато помилок - наставник збірної Нігерії

Sport bigmir,  1 липня 2014, 07:38
0
99
Стівен Кеші: Я не задоволений якістю суддівства

Головний тренер національної збірної Нігерії Стівен Кеші поділився своєю думкою про поразку від Франції.

"Чесно кажучи, мені складно пояснити, чому Еньяме не вдалося відбити м'яч сильніше після того кутового. Тим не менш, звинувачувати його я не збираюся. Вінсент сьогодні неодноразово рятував нашу команду.

Збірна Франції - надзвичайно сильна команда, і нам не соромно їй програти. До того ж не варто забувати, що ми грали в чвертьфіналі.

Арбітр допустив багато помилок. Я не задоволений якістю суддівства. Я розумію, що арбітр - це людина, і він може помилятися. Але він відпрацював на невисокому рівні.

Оназі був двічі грубо атакований. Він пропустить тижні, а Матуїді отримав лише жовту картку. До того ж я не впевнений, що Еменіке перебував в офсайді, коли забивав гол. Вважаю, що ми не заслуговували поразки, але це футбол", - заявив Кеші в інтерв'ю Goal.com.

Нагадаємо, в понеділок, 30 червня, в матчі 1/8 фіналу чемпіонату світу з футболу 2014 збірна Франції в кінці матчу дотиснула Нігерію (2-0) і вийшла в чвертьфінал.

За матеріалами: football.ua