Тренер збірної Німеччини: Алжир був неймовірно мотивований

Sport bigmir,  1 липня 2014, 08:11
0
206
Лев: Треба було вирішувати результат матчу ще в другому таймі

Головний тренер збірної Німеччини Йоахім Лев пишається волею до перемоги, яку продемонстрували футболісти в грі з Алжиром.

"У першому таймі у нас була серйозна проблема – втрачали дуже багато м'ячів і допускали помилки у простих ситуаціях. Після перерви заграли набагато краще. Створили шість, сім або вісім моментів. Завдали багато ударів, але вони не досягали. В овертаймі не можу не відзначити нашу волю до перемоги. Мені здалося, що фізично ми виглядали краще від Алжиру. Ті раніше втомилися. Треба було вирішувати результат матчу ще в другому таймі.

Дивись також: Німеччина - Алжир - 2:1 Відео голів матчу 1/8 фіналу

Алжир був неймовірно мотивований. Дальні передачі на швидких нападаючих доставляли нам серйозні неприємності. Так, це була не найкраща наша гра. Але таке трапляється, а на чемпіонатах світу і Європи, на перший план часто виходять воля і характер. Вони у нас є. І потім, ми грали не так погано, як вам здається. Коли граєш погано, не завдаєш таку кількість ударів по чужих воротах. Неможливо щодня показувати фантастичний футбол. Головне - перемагати", - наводить слова Лева СЕ.

Нагадаємо, у понеділок, 30 червня, в матчі 1/8 фіналу чемпіонату світу з футболу 2014 Німеччина переграла Алжир з рахунком 2-1 і вийшла в чвертьфінал.