Я давно мріяв пробитися у чвертьфінал ЧС - півзахисник збірної Франції

Sport bigmir,  1 липня 2014, 08:46
0
61
Погба: Всі шалено раді цій перемозі

Півзахисник збірної Франції Поль Погба прокоментував вихід своєї збірної у чвертьфінал ЧС.

"Я прекрасно розумів, що вся країна вболіває за нас, тому забивши гол, ми могли трохи видихнути.

Усі дуже раді цій перемозі. Я давно мріяв пробитися в чвертьфінал ЧС. Я пишаюся нашим досягненням.

Дивись також:  Франція - Нігерія - 2:0 Відео голів матчу 1/8 фіналу

Боїмося ми збірну Німеччини? Ні, наша збірна нікого не боїться. Проти будь-якого суперника ми будемо налаштовуватися тільки на перемогу", - сказав в інтерв'ю французькому каналу TF1 Поль Погба.

Нагадаємо, в понеділок, 30 червня, в матчі 1/8 фіналу чемпіонату світу з футболу 2014 збірна Франції в кінці матчу дотиснула Нігерію (2-0) і вийшла в чвертьфінал.