Чемпіонат світу: Бельгія стає останнім учасником 1/4 фіналу

Sport bigmir,  2 липня 2014, 01:48
0
635
Тренер збірної Бельгії Марк Вільмотс радіє перемозі

У вівторок, 1 липня, в матчі 1/8 фіналу чемпіонату світу з футболу 2014 збірна Бельгії в додатковий час переграла команду США.

Подробиці і онлайн матчу: Бельгія - США - 2:1 текстова трансляція матчу 1/8 фіналу чемпіонату світу.

Зустріч дуже активно почали бельгійці. Так, уже в одній з перших атак Ориджі вискочив на ворота і пробив, але Ховард зіграв надійно і перевів удар на кутовий. Після невеликої паузи, під час якої м'яч рідко доходив до штрафних майданчиків обох команд, швидкості знову зросли.

Бельгійці знову нагадали про себе в кінці першого тайму - пройшла швидка атака по правому флангу, виникла передача в центр і удар в дотик де Брюйне - Ховард намертво забрав м'яч.

У другій половині гравці США, що захищалися практично всім складом, діяли на межі своїх можливостей і не допускали грубих помилок.

Дивись також: Бельгія - США - 2:1 Відео голів матчу 1/8 фіналу

Американці рідко відповідали своїми випадами. Один з таких завершився ударом Демпсі в руки Куртуа, а другий - втратою м'яча і контратакою "червоних дияволів". Бельгійці перехопили м'яч, провели швидку атаку і зловили суперника на провалі: Міральяс вийшов на побачення з Ховардом, але програв тому дуель.

У Бельгії момент йшов за моментом, але підопічні Вільмотса продовжували їх тринькати. А вже на третій компенсованій хвилині у США був шанс усього матчу. Вондоловскі після скидання Джонса міг відправляти Бельгію додому, але, розстрілюючи Куртуа, пробив вище цілі.

Овертайм почався з випаду США, а продовжився голом Бельгії. Вийшовши на заміну Лукаку промчав по правому краю і прострілив, захисники перехопили м'яч, але де Брюйне тут же його підібрав і відправив точно в дальній кут.

Потім в контратаці де Брюйне додав до голу результативну передачу: Кевін віддав м'яч на Лукаку, а той вразив ближній кут воріт Ховарда.

Гріна в дебюті другого екстра-тайму повернув інтригу в матч - Бредлі виконав закид за комір захисникам, а нападаючий в дотик роздрукував Куртуа. Практично відразу Джонс міг повалити Бельгію в шок, але його удару зовсім трохи не вистачило точності.

Команди обмінювалися атаками, але до голу були ближче саме американці. Після чудового розіграшу штрафного Демпсі опинився перед Куртуа, але в ближньому бою програв дуель. До останніх секунд американці зберігали надію врятувати гру і перевести її в серію пенальті, але команда Вільмотс витримала.

Бельгія - США - 2:1

Гол: Кевін де Брюйне (93), Ромелу Лукаку (105) - Джуліан Грін (107)

Тепер в 1/4 фіналу Бельгію чекає Аргентина.

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Чемпіонат світу: Бельгія стає останнім учасником 1/4 фіналу