Уболівальник збірної Аргентини помер під час перегляду матчу проти Швейцарії

Sport bigmir,  2 липня 2014, 13:32
0
139
Уболівальник збірної Аргентини помер під час матчу

Уболівальник помер після того, як йому стало погано під час матчу, який відбувся на арені в Сан-Паулу.

Як повідомляє РИА Новости, причиною смерті 64-річного Антоніо Феррейри, який був доставлений в одну з лікарень, розташованих неподалік від арени, стали проблеми із серцем. Феррейрі, що страждав серцевим захворюванням, лікарі поставили діагноз артеріальна гіпотензія (різке падіння артеріального тиску).

Зустріч завершилася з рахунком 1:0 на користь аргентинців, єдиний м'яч на 118-ій хвилині забив Анхель Ді Марія. У чвертьфіналі Альбіселеста зіграє з Бельгією.

Фотогалерея.Мокрі аргентинці і радість диявола: Найкращі фото фанатів на ЧС 2014