Захисник збірної Франції потрапив до лікарні напередодні матчу з Німеччиною

0
163
Рафаель Варан був госпіталізований у Бразилії

Захисник збірної Франції і "Реала" Рафаель Варан був госпіталізований у Бразилії. Причиною госпіталізації стало зневоднення

У лікарню Варан був відправлений відразу ж після матчу проти збірної Нігерії. Молодому гравцеві стало зле після матчу, і лікарі збірної Франції вирішили не ризикувати і відправили його до лікарні.

Навіть у госпіталі Варан не відразу отямився - лікарям довелося його залишити на ніч, оскільки навіть після терапії він почувався неважливо. З лікарні Варан був виписаний тільки ввечері у вівторок.

Таким чином, участь Варана у матчі проти збірної Німеччини у чвертьфіналі чемпіонату світу залишається під питанням. Цей матч відбудеться 4 липня о 19-00 за київським часом, і хоча Варан вже не потребує постійного нагляду лікарів, неочевидно, що він встигне відновитися до гри з німцями.

Захисник Реала вже змушений був пропустити один з матчів чемпіонату світу через проблеми зі здоров'ям. Болі в животі залишили його поза заявкою на матч проти Еквадору на груповому етапі. Втім турнірного значення та зустріч для Франції не мала, і у Дідьє Дешама була можливість дати відпочити тим гравцям, які потребували відпочинку.

Французи виграли у збірної Нігерії з рахунком 2:0, однак незважаючи на переконливий рахунок, перемога далася їм зовсім не просто. Поль Погба відкрив рахунок тільки на 80-ій хвилині матчу, а другий гол - Йозеф Йобо зрізав м'яч у свої ворота - і зовсім був забитий у доданий арбітром час.