Чемпіонат світу: Бразилія у важкому поєдинку обігрує Колумбію

Sport bigmir,  5 липня 2014, 01:13
0
206
Бразилія порадувала фанатів перемогою

У п'ятницю, 4 липня, в матчі 1/4 фіналу чемпіонату світу з футболу 2014 збірна Бразилії забезпечила собі комфортний заділ у матчі проти Колумбії, але подарувала нервову кінцівку.

Подробиці і онлайн матчу: Бразилія - Колумбія - 2:1 текстова трансляція матчу 1/4 фіналу чемпіонату світу

Початок матчу склався для Бразилії краще не придумаєш. Вже на 7-й хвилині при подачі кутового Давид Луїс вів боротьбу відразу з трьома захисниками, м'яч пролетів повз цю групу, а на дальній штанзі Тьяго Сілва переправив його у ворота. Швидкий гол завдав удару по планах Колумбії відіграти на контратаках. У той час як Бразилія впевнено почала створювати і тринькати моменти. Один тільки Халк п'ять чи шість разів загрожував воротам суперника.

У другому таймі Колумбія пожвавилася, а Бразилія продовжила контролювати матч. І така тактика дала відмінні результати - арбітр призначив штрафний метрах в 30-ти від воріт, до м'яча підійшов Давид Луїс і забив фантастичний гол - м'яч після удару злетів вгору і впав у ворота, а воротар майже дістав - але майже не вважається.

Дивись також: Бразилія - Колумбія - 2:1 відео голів матчу 1/4 фіналу

Після цього Колумбія змушена була йти ва-банк, і ми нарешті побачили ту збірну, яка багатьох закохала в себе яскравою атакуючою грою. Тиск на ворота Бразилії призвів до порушення правил з боку воротаря і шостого голу на турнірі у виконанні Хамеса Родрігеса, забитого з 11-метрової позначки.

Після цього Бразилія почала нервувати, Колумбія насідати, а Суніга грубо врізав Неймару коліном в поперек, і головну зірку господарів чемпіонату забрали на ношах. У додатковий час Колумбія обклала штрафну Бразилії, на подачу вдавався воротар колумбійців, але всі їх потуги завершилися нічим. Бразилія втримала потрібний рахунок і радісно відзначає перемогу і вихід у півфінал.

Бразилія - Колумбія - 2:1

Гол: Тьяго Сілва (7), Давид Луїс (69) - Хамес Родрігес (80-пенальті)

Таким чином, Бразилія в матчі 1/2 фіналу зіграє 8 липня, із Німеччиною.

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Чемпіонат світу: Бразилія у важкому поєдинку обігрує Колумбію