Голландія обіграла Коста-Ріку тільки в серії післяматчевих пенальті

Sport bigmir,  6 липня 2014, 01:55
0
334
Тім Крул відбив два удари суперника в серії пенальті

У суботу, 5 липня, в матчі 1/4 фіналу чемпіонату світу з футболу 2014 збірна Голландії в серії пенальті переграла Коста-Ріку і вийшла в півфінал.

Подробиці і онлайн матчу: Нідерланди - Коста-Ріка - 0:0 (4:3 по пенальті) текстова трансляція матчу 1/4 фіналу

Перший тайм гри Голландії та Коста-Ріки видався досить нудним. За всю першу половину можна пригадати хіба що два удари Снейдера. Спочатку Уеслі в середині тайму завдавав удару з-за штрафної, і Навас парирував. А під кінець першого тайму той же Уеслі Снейдер здорово пробивав з небезпечного штрафного - і знову Навас не підвів. Коста-Ріка ж за тайм нічим особливим не відзначилася.

У другій половині з усіх гравців тільки Ар'єн Роббен хотів вигравати в основний час. Решта футболістів ніби погодилися грати до першої помилки суперника. Однак наприкінці другого тайму Голландія вибухнула. Сигналом став удар Уеслі Снейдера зі штрафного у штангу. Потім після подачі Роббена виникла паніка у штрафному Коста-Ріки, яка завершилася порятунком Наваса після удару ван Персі. Потім після подачі Снейдера ван Персі не зміг влучити по м'ячу, перебуваючи майже по центру воріт у п'яти метрах від мети. У додатковий час спочатку Навас парирував гарматний удар ван Персі зі штрафного, а потім після прострілу з флангу відразу два голландці не змогли замкнути, а ван Персі пробив у захисника, який захищав порожні ворота. Але Коста-Ріка таки змогла вистояти і довести матч до додаткового часу.

У додатковий час команди створювали моменти тільки на початку і кінці. Спершу воротар Коста-Ріки врятував після удару головою. А наприкінці сталася просто перестрілка - Уренья пішов від захисника і вийшов практично один на один з воротарем, але не зміг його переграти, а потім Снейдер потужним ударом з кута штрафного врізав по поперечині. Перед серією пенальті тренер Голландії вирішив випустити воротаря Тіма Крула, який не підвів свого наставника. Тім відбив два удари з точки і став справжнім героєм матчу.

Нідерланди - Коста-Ріка - 0:0 (4:3 в серії пенальті)

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Голландія обіграла Коста-Ріку тільки в серії післяматчевих пенальті