Аргентина перемагає Голландію в серії пенальті і виходить у фінал чемпіонату світу

Sport bigmir,  10 липня 2014, 01:52
0
300
Серхіо Ромеро відбиває пенальті

У середу, 9 липня, у другому матчі 1/2 фіналу чемпіонату світу з футболу 2014 збірна Аргентини в серії пенальті обіграла Голландію.

Подробиці матчу і онлайн: Нідерланди – Аргентина – 0:0 (2:4 в серії пенальті), онлайн трансляція матчу 1/2 фіналу

Після вчорашнього гольового безумства в матчі Бразилії та Німеччини вболівальники очікували веселий футбол і в поєдинку Голландії та Аргентини. Однак суперники продемонстрували повний антипод першого видовища. За весь перший тайм у обох команд можна згадати лише удар Мессі зі штрафного, та неточну подачу Рохо.

У другій половині нудна гра продовжилася. На 75-й хвилині Ігуаїну вдалося відірватися від захисників, але не зміг Гонсало переправити м'яч у ворота, а суддя помилково зафіксував офсайд. Під завісу поєдинку Маскерано добре підключився до атаки, але не зміг віддати передачу повз захисника, а потім врятував свою команду, вибивши м'яч у Роббена в штрафній.

Дивись також: Нідерланди – Аргентина - Відео серії пенальті матчу 1/2 фіналу

Найцікавіші моменти припали на додатковий час - Паласіо і Максі Родрігес, які вийшов на заміну, не змогли забити, і безгольова гра завершилася серією пенальті. Ну а там справжнім героєм став Серхіо Ромеро - воротар Аргентини відбив удари Влаара і Снейдера і подарував своїй команді фінал.

Нідерланди - Аргентина - 0:0 (2:4 в серії пенальті)