Чемпіонат світу: Голландія перемогла Бразилію у матчі за третє місце

Sport bigmir,  13 липня 2014, 00:55
0
706
Тьяго Сілва порушує правила на Роббена, арбітр призначає пенальті

У суботу, 12 липня, у матчі за третє місце чемпіонату світу з футболу 2014 Нідерланди легко обіграли Бразилію.

Подробиці та онлайн матчу: Бразилія - Нідерланди - 0:3 текстова трансляція матчу за 3-тє місце чемпіонату світу

Результат матчу за третє місце став ясний ще у першому таймі. Вже на другій хвилині капітан збірної Бразилії Тьяго Сілва, що повернувся після дискваліфікації, утримував руками Ар'єна Роббена на підступах до штрафного, арбітр вирішив побачити порушення вже у самій площі і поставити пенальті у ворота команди Сколарі. Робін ван Персі впевнено виконав вирок. Через 15 хвилин усе стало ясно - після навісу з флангу Давид Луїс вибив головою м'яча прямо в центр, а там самотній Блінд прийняв і потужно пробив. Відіграти два голи для цієї збірної Бразилії - завдання не з легких.

Дивись також: Бразилія - Нідерланди - Відео голів матчу за 3-тє місце

Хоча варто визнати, що Бразилія хоча б намагалася створювати моменти. Однак удача сьогодні знову була не на боці господарів мундіалю. Більше того, у кінці гри Війналдум заколотив третій гол у ворота Бразилії, і довів матч до розгромного рахунку. Битву за високі місця команда Сколарі програла із загальним рахунком 1:10. Відмінне закінчення чемпіонату світу для них.

Бразилія - Нідерланди - 0:3

Гол: Робін ван Персі (3, пенальті), Дейлі Блінд (17), Жоржиньйо Війналдум (90+1)

ТЕГИ: Чемпионат мира по футболу 2010сборная Бразилиисборная НидерландовЧМ 2014