Німеччина виграє чемпіонат світу з футболу 2014

Sport bigmir,  14 липня 2014, 00:42
0
1418
Щойно Маріо Гетце забив найважливіший гол чемпіонату світу 2014

У неділю, 13 липня, відбувся фінальний матч чемпіонату світу з футболу 2014, у якому перемогу здобула збірна Німеччини.

Подробиці та онлайн матчу: Німеччина - Аргентина - 1:0 текстова трансляція фіналу чемпіонату світу з футболу 2014.

Більшість фахівців та вболівальників віддавали перевагу Німеччині, яка яскраво блиснула у півфінальному побитті Бразилії (7:1). Однак Аргентина нав'язала німцям боротьбу на кожній ділянці поля, і суперник виявився затиснутий у лещата опіки. Водночас більша частина надій аргентинців в атаці покладалася на Лео Мессі.

У першому таймі небезпечні моменти створювали лише аргентинці - спочатку Тоні Кроос головою так скинув м'яча, що вийшло прямо на Ігуаїна, який поспішив і промазав мимо воріт. А під кінець першої половини Ліонель Мессі стрімко пробіг по флангу і прокинув м'яча повз Нойєра, але там уже розібралися захисники.

Дивись також: Німеччина - Аргентина - 1:0 відео голів фіналу чемпіонату світу

Відразу після перерви Ліонель Мессі виходить на побачення з Нойєром, але промазує повз дальню штангу. У Німеччини можна згадати лише слабкий і неточний удар Крооса з-за штрафного. Додатковий час команди почали з обміну атаками - спочатку Шюррле пробив прямо у воротаря, а потім Паласіо після помилки захисника не зміг точно перекинути воротаря. А потім зіграв козир Льова - Шюррле промчав по флангу, навісив, центр захисту Аргентини дав збій, і Маріо Гетце другим дотиком забив золотий гол! До фінального свистка Аргентина відзначилася лише дуже неточним пострілом Мессі зі штрафного.

Німеччина - Аргентина - 1:0

Гол: Маріо Гетце (113)