Щастя Німеччини та горе Аргентини: Підсумки останнього дня чемпіонату світу з футболу

Sport bigmir,  14 липня 2014, 10:11
0
281
Німеччина радіє перемозі на чемпіонаті світу

Золотий гол Маріо Гетце, тріумф Німеччини і нагорода Мессі: СПОРТ bigmir)net пропонує Вам найцікавіше, що сталося 13 липня, у 32-й день чемпіонату світу з футболу 2014.

Більшість фахівців і вболівальників віддавали перевагу Німеччині, яка яскраво блиснула в півфінальному побитті Бразилії (7:1). Однак Аргентина нав'язала німцям боротьбу на кожній ділянці поля, і суперник виявився затиснутий в лещата опіки. Водночас більша частина надій аргентинців в атаці покладалася на Лео Мессі.

У першому таймі небезпечні моменти створювали тільки аргентинці - спочатку Тоні Кроос головою так скинув м'яча, що вийшло прямо на Ігуаїна, який поспішив і промазав мимо воріт. А під кінець першої половини Ліонель Мессі стрімко промчав флангом і прокинув м'яч повз Нойєра, але там вже розібралися захисники.

Дивись також: Німеччина - Аргентина - 1:0 відео голів фіналу чемпіонату світу

Відразу після перерви Ліонель Мессі виходить на побачення з Нойєром, але промазує повз дальню штангу. У Німеччини можна згадати тільки слабкий і неточний удар Крооса через штрафну. Додатковий час команди почали з обміну атаками - спочатку Шюррле пробив прямо у воротаря, а потім Паласіо після помилки захисника не зміг перекинути воротаря. А потім зіграв козир Лева - Шюррле промчав флангом, навісив, центр захисту Аргентини дав збій, і Маріо Гетце другим дотиком забив золотий гол! До фінального свистка Аргентина відзначилася тільки дуже неточним пострілом Мессі зі штрафного.

Німеччина - Аргентина - 1:0

Гол: Маріо Гетце (113)