Мутко жартома запропонував закрити Олімпіаду в Сочі

Корреспондент.net,  16 лютого 2014, 08:06
0
147

Міністр спорту Росії Віталій Мутко жартома запропонував зупинити Олімпіаду в Сочі після того, як російська збірна вийшла на третє місце в командному заліку за золотими медалями і на перше - за загальним числом нагород.

«Третє місце в загальнокомандному заліку, лідерство за загальною кількістю медалей? Ну, все - Олімпійські ігри можна зупиняти прямо сьогодні», - сказав Мутко пізно ввечері 15 лютого.

Мутко додав, що дві золоті медалі російських спортсменів, завойовані в суботу, «не можна вважати ні проривом, ні переломом»: «У Сочі йде нормальна робота, команда виступає. Я сьогодні навіть на три золота розраховував!»

15 лютого золоті медалі збірної Росії принесли майстер шорт-треку Віктор Ан, який переміг на дистанції 1000 метрів (ще один росіянин Володимир Григор'єв став другим), і скелетоніст Олександр Третьяков. Також претендентом на золото вважався ковзаняр Денис Юсков, але на дистанції 1500 метрів він посів четверте місце.

За підсумками восьмого дня Олімпіади у збірної Росії стало чотири золоті, шість срібних і п'ять бронзових нагород. Чотири золота виграли ще п'ять команд, але росіяни обходять їх за рахунок більшої кількості срібних медалей. На першому місці в командному заліку йде Німеччина (сім золотих), на другому - Швейцарія (п'ять).

За матеріалами: Lenta.ru