BBC Україна,  19 червня 2012, 22:57
0
7
Вейн Руні забив гол у ворота українців

Збірна України програла англійцям з рахунком 0:1 та з трьома очками вибула з чемпіонату Євро-2012. Команда Франції, хоч і програла свій останній матч групового етапу збірній Швеції з рахунком 0:2, разом з командою Англії вийшла до чвертьфіналу.

На 48-й хвилині гол в ворота українців головою забив нападник Манчестер Юнайтед Вейн Руні, який не міг грати у двох перших іграх через зароблену у кваліфікаційних матчах червону картку.

На початку другого тайму Марко Девичу не зарахували гол в ворота Англії.

Андрій Шевченко, який забив два голи у першому матчі України на Євро-2012, через травму коліна почав матч проти Англії на лавці запасних та вийшов на поле лише на 70-й хвилині, проте вплинути на рахунок йому не вдалось.

Напередодні матчу з англійцями український тренер Олег Блохін пообіцяв, що команда "битиметься до останнього".

"Битимемося з англійцями. Виграємо або ні, цього я не можу сказати, зате повну самовіддачу кожного футболіста гарантую", - сказав він.

Футболісти української та англійської збірної на поле Донбас-Арени вийшли з жалобними пов'язками. Таким чином вони вшанували пам'ять померлих матері українського тренера Андрія Баля та батька англійського форварда Денні Уелбека.

Швеція-Франція

Швеція перемогла Францію з рахунком 2:0.

На 54-й хвилині гравець шведської збірної Златан Ібрагімовіч забив м'яч у ворота Франції.

Себастьян Ларссон забив другий гол на 90-й хвилині.

Проте, незважаючи на свою перемогу у матчі проти французів, команда Швеції вибула з чемпіонату Євро-2012. Гра на київському стадіоні Олімпійський стала єдиною, яка принесла шведам очки, попри які команда залишилась на четвертому місці у групі.

Матч між командами Франції та Швеції почався із хвилини мовчання. На стадіоні у Києві вшанували пам'ять померлого 74-літнього відомого французького коментатора Тьєррі Ролана.

Чвертьфінали

З групи А в чвертьфінал вийшли збірні Греції і Чехії, з групи В - команди Німеччини та Португалії, з групи С - Італія та Іспанія.

У першому чвертьфіналі, який відбудеться у четвер, 21 червня, у Варшаві, зіграють збірні Чехії та Португалії.

Другий чвертьфінал відбудеться у Гданську 22 червня - німці зустрінуться з греками.

Третій та четвертий чвертьфінали відбудуться в Україні на вихідних 23 і 24 червня: в суботу в Донецьку збірна Іспанії зустрінеться з французами, а італійці у Києві зіграють з Англією.

Джерело: ВВС Україна