Німеччина з рахунком 4-2 переграла Грецію у чвертьфіналі Євро

BBC Україна,  22 червня 2012, 21:37
0
11
Канцлер Німеччини Ангела Меркель радіє голу разом із головою німецької футбольної асоціації

Німеччина переграла Грецію у чвертьфіналі Євро-2012 на стадіоні у польському Гданську з рахунком 4-2. Наступний суперник німців визначиться у матчі Англія - Італія.

Німеччина першою відкрила рахунок на 39-тій хвилині. Рахунок відкрив капітан збірної Філіпп Лам, але на початку другого тайму Греція завдяки удару Георгіоса Самараса зуміла зрівняти рахунок навіть попри те, що значно поступалася німцям у володінні м'ячем.

Втім, Німеччина зуміла забити другий м'яч, а потім третій і четвертий. Голами у ворота греків відзначилися Самі Хедіра, Мірослав Клозе та Марко Ройс.

Свій другий гол Греція забила незадовго до завершення гри по пенальті. Його реалізував ветеран збірної Салпінгідіс.

Попри те, що фаворитом у цьому матчі була Німеччина, тренер німецької збірної Йоахім Лев ще до матчу попередив гравців своєї команди: "Грати із Грецією - це те саме, що битися об скелю".

Греція зуміла пробитися до чвертьфіналу, обігравши в останньому матчі групового етапу фінальної частини збірну Росії.

І хоча Грецію не вважали фаворитом змагання, усі оглядачі згадували про 2004 рік, коли греки неочікувано стали чемпіонами Європи з футболу.

Суперник Німеччини у півфіналі визначиться у неділю, 24 червня, у чвертьфінальному поєдинку між Англією та Італією.

Німецький канцлер Ангела Меркель відвідала гру збірної у Гданську, а успіхи своєї команди вітала оплесками та стрибками. Півфінал, у якому братиме участь Німеччина, відбудеться у Варшаві.

Жоден із матчів Німеччини у груповому етапі пані Меркель не відвідала: усі вони відбувалися в Україні. Ціла низка європейських лідерів відмовилася їхати на українську частину чемпіонату через поводження української влади з ув'язненою екс-головою уряду Юлією Тимошенко.

Першим чвертьфіналістом Євро-2012 у матчі 21 червня стала Португалія. Її суперник визначиться у грі Іспанія - Франція 23 червня.

Усі матеріали про чемпіонат Європи з футболу читайте у спецпроекті   Євро-2012.

Джерело: ВВС Україна

СПЕЦТЕМА: Чемпіонат Європи з футболу в Україні та Польщі