BBC Україна: Третій півфіналіст Євро-2012 - збірна Іспанії

BBC Україна,  24 червня 2012, 11:41
0
7
Збірна Іспанії зустрінеться з командою Португалії у першому півфіналі Євро-2012

Збірна Іспанії вийшла у півфінал Євро-2012, обігравши у третьому чвертьфіналі команду Франції з рахунком 2:0.

Команди зустрілись на стадіоні "Донбас Арена" у Донецьку.

Таким чином, Іспанія стала третьою країною, яка гратиме у півфіналі. Окрім теї, півфіналістами стали Німеччина та Португалія. Останній півфіналіст визначиться увечері 24 червня у Києві на стадіоні Олімпійський. О 21.45 розпочнеться матч Італія-Англія.

Тренер Іспанії був не впевнений

На 19-й хвилині Хаві Алонсо відкрив рахунок, забивши головою м'яч у ворота Франції.

На 90-й хвилині Хаві Алонсо з пенальті реалізував дубль, гарантувавши своїй збірній вихід у півфінал.

Тренер збірної Іспанії Вісенте дель Боске не був впевнений у перемозі своєї команди, проте заявляв, що на поле гравці виходитимуть, сповнені оптимізму.

"Усі бачать нас фаворитами, тому що чотири роки тому ми виграли першість Європи, а два роки тому - чемпіонат світу, - заявив він перед матчем із французами. - Проте інша правда у тому, що французам ми завжди поступались. Подивимось, чи вийде в нас зламати традицію".

Йдеться про те, що збірна Іспанії ще жодного разу не перемагала французів у офіційних матчах. В рамках масштабних турнірів, чемпіонатів світу та Європи, команди зіграли шість матчів - у п'яти з них перемогу отримала Франція, і лише одного разу збірні зіграли внічию - на Євро-1996.

Французи на Донбас Арені до цієї зустрічі не програвали жодного разу - тут вони провели товариський матч з Україною та дві зустрічі на Євро-2012.

Головний тренер збірної Франції напередодні матчу заявив у інтерв'ю офіційному сайту УЄФА, що його команда спробує зіграти проти Іспанії "у свій футбол".

Переможцем першого чвертьфіналу Євро-2012 у матчі 21 червня стала Португалія. Саме з нею у першому півфіналі гратиме Іспанія.

У другому чвертьфіналі, який відбувся наступного дня, перемогла Німеччина. Суперник збірної Німеччини, з яким вона зіграє у другому півфіналі, визначиться у неділю, 24 червня, у чвертьфінальному поєдинку між Англією та Італією.

Джерело: Бі-Бі-Сі Україна