Українки вибороли золото у веслуванні

BBC Україна,  1 серпня 2012, 13:57
0
5
Перемога у веслуванні допомогла Україні піднятись у загальному рейтингу на 10-те місце

Українська четвірка - Тарасенко Катерина, Довгодько Наталія, Коженкова Анастасія та Дементьєва Яна - у середу, 1 серпня, виборола для збірної друге олімпійське золото, посівши перше місце у фіналі з академічного веслування.

Українським спортсменкам вдалося відірватись від суперниць від самого початку, що допомогло їм здобути першу перемогу для України з цього виду спорту.

Переможний час українок – 6.35,93, повідомляє прес-служба Національного українського комітету України.

Срібло завоювали спортсменки з Німеччини, команда якої щороку з 1988 по 2004 виборювала золото у цьому виді спорту.

Третьою прийшла команда США.

Перемога у веслуванні допомогла Україні піднятись у загальному рейтингу на 10 місце - збірна має дві золоті та дві бронзові медалі.

Перше золото для української команди взяла фехтувальниця Яна Шемякіна. У понеділок, 30 липня, Яна Шемякіна у додатковому часі фіналу з індивідуального фехтування подолала німецьку спортсменку Брітту Гайдеман з рахунком 9:8.

Бронзові медалі команді принесли Олена Костевич у стрільбі з пневматичного пістолета з 10 метрів, та важкоатлетка Юлія Калина, яка виступає у ваговій категорії до 58 кілограмів.

Першість у загальному заліку за кількістю медалей і далі тримає Китай – 23 нагороди, з яких 13 – золоті.

США мають 24 медалі, але в них лише 9 золотих нагород.

Третє місце займає Франція, четверте – Німеччина.

Джерело: ВВС Україна

СПЕЦТЕМА: Олімпіада в Лондоні