BBC Україна,  1 серпня 2012, 17:35
0
4
Олена Костевич виборола другу бронзу

Олена Костевич виборола для Української олімпійської збірної вже другу бронзову медаль - тепер у стрільбі з малокаліберного пістолета. Тим не менше, Україна спустилась на 11 позицію у загальному рейтингу Ігор-2012.

У фіналі спортсменка набрала 203,6 бала, а в сумі з кваліфікаційним показником – 788,6 очка.

Першою фінішувала кореянка Янгмі Кім – 792,4. Срібло ж дісталося спортсменці з Китаю Ін Чень – 791,4.

"У фінал українка потрапила з п'ятим показником, проте другій позиції поступалася всього один пункт. У четвертій серії головного раунду змагань Олена показала чудові постріли в діапазоні 10,1 – 10,8", – повідомляє прес-служба Національного олімпійського комітету України.

Таким чином Україна має п'ять медалей – дві золоті та три бронзові.

Першу бронзову медаль збірній теж принесла Олена Костевич – у стрільбі з пневматичного пістолета з 10 метрів у неділю, 29 липня. Важкоатлетка Юлія Калина, яка виступає у ваговій категорії до 58 кілограмів, виборола для України другу бронзу.

Перше золото для української команди взяла фехтувальниця Яна Шемякіна. У понеділок, 30 липня, Яна Шемякіна у додатковому часі фіналу з індивідуального фехтування подолала німецьку спортсменку Брітту Гайдеман з рахунком 9:8.

Друге золото у середу, 1 серпня, завоювала українська четвірка – Тарасенко Катерина, Довгодько Наталія, Коженкова Анастасія та Дементьєва Яна – посівши перше місце у фіналі з академічного веслування.

Першість у загальному заліку за кількістю медалей і далі тримає Китай – 25 нагород, з яких 14 – золоті.

США мають 26 медалей, але в них лише 10 золотих нагород.

Третє місце займає Франція, четверте – Південна Корея.

Джерело: ВВС Україна

СПЕЦТЕМА: Олімпіада в Лондоні