0
46
Пісторіус також братиме участь у Паралімпійських іграх

Південноафриканець Оскар Пісторіус увійшов в історію, ставши першим спринтером з ампутованими нижніми частинами обох ніг, який взяв участь в Олімпіаді.

25-річний чотириразовий паралімпійський чемпіон, який позбувся ніг невдовзі після народження, у суботу фінішував другим у 400-метровому забігу. Його час 45,44 сек. виводить бігуна до півфіналу, запланованого на неділю.

"Не знаю, плакати мені чи радіти. Почуття такі змішані", - розповів Пісторіус BBC Sport.

Українець Віталій Бутрим фінішував з часом 47,62 сек. і вибув зі змагань.

Чинний чемпіон ЛаШон Мерітт із США зійшов з дистанції через травму.

26-річний спортсмен, який провалив допінг-тест у 2009 році, досі має проблему з ахілловим сухожиллям, що вже давалася взнаки в цьому сезоні.

Він припинив біг після 250 метрів.

Пісторіус вразив усіх своїм азартом, прибігши другим після Луґеліна Сантоса з Домініканської Республіки, який виграв забіг з результатом 45,04 сек.

"Дуже дякую всім, хто підтримав мене. Дуже дякую своїй родині – я бачив бабусю на трибунах. Це просто неймовірні враження. Трибуни неймовірні. Я так багато разів бігав у Британії, що вона стала для мене другим домом", - сказав спортсмен.

На Світовому чемпіонаті 2011 року Пісторіус брав участь в індивідуальних забігах на 400 метрів, однак не пройшов до фіналу.

В естафеті Пісторіуса виключили у фіналі зі складу команди ПАР, яка потім виграла срібну медаль.

У Лондоні спортсмен також візьме участь в естафеті 4х400 метрів.

Джерело: BBC Україна