Боксери підняли рейтинг України за день до завершення Олімпіади

BBC Україна,  12 серпня 2012, 09:02
0
10
Боксер Олександр Усик виконав прохання своєї дочки і привезе їй з Оліміпади золоту медаль

За день до завершення Олімпійських ігор у Лондоні збірна України в загальнокомандному заліку піднялася з 20-го місця на 14-те, маючи у своєму активі 18 медалей - 5 золотих, 4 срібних і 9 бронзових.

Пізно ввечері у суботу боксер Олександр Усик виборов золоту медаль у ваговій категорії до 91 кг. У фінальному матчі Усик переміг італійського спортсмена Клементе Руссо з рахунком 14-11.

Срібло для України виборов боксер Денис Беринчик (64 кг). Він програв у фіналі кубинському боксеру Роніель Іглесіасу Сотолонго.

Ще одне срібло у передостанній день Олімпіади, суботу, здобув атлет Олександр П'ятниця у метанні списа. Йому не вистарчило всього 7 см, щоби піднятися на вищу сходинку п'єдесталу. Золото відвезе з собою Кешорн Уелкотт з Тринідаду і Тобаго (84,58 м).

Раніше цього дня скарбничка України поповнилася також золотою нагородою, яку завоював Юрій Чебан у веслуванні на каное в одиночному запливі на 200 метрі.

А українська байдарочниця Інна Осипенко-Радомська, яка здобула для України перше срібло у спринті на 500 метрів 9 серпня, виборола ще одну срібну нагороду, цього разу в одиночному спринті на 200 метрів.

У заключний, 16-й день Олімпійських ігор визначать переможців у 15-х видах програми. Українці візьмуть участь у розподілі нагород у семи олімпійських дисциплінах.

За 15 днів Олімпіади у Лондоні розіграли 287 із 302-х комплектів олімпійських медалей.

У загальнокомандному заліку Ігор лідирують американці. Усього в активі США 102 медалі, з яких 44 золотих. Другим іде Китай, у якого 38 золотих медалей. Третє місце посідає збірна Великої Британії – 28 золотих медалей.

У неділю, заключний день Ігор, о 23.00 за київським часом на Олімпійському стадіоні Лондона розпочнеться церемонія закриття ХХХ Олімпійських ігор.

Джерело: BBC Україна