Манчестер Сіті завдав розгромної поразки ЛіверпулюРеклама

Корреспондент.biz,  3 липня 2020, 06:00
0
418
Манчестер Сіті завдав розгромної поразки Ліверпулю

Партнер проекту, Carlsberg, подає звіт про матч між Ліверпулем і Ман Сіті. У 32-му турі чемпіонату Англії зустрілися два лідери першості - Ліверпуль і Манчестер Сіті.

Особливої ​​інтриги в цьому поєдинку не було: Ліверпуль за підсумками минулого туру став вперше за 30 років чемпіоном, а Ман Сіті впевнено йде на другій сходинці в АПЛ, і ризиків практично немає, що хтось його обжене в турнірній таблиці.

У цій грі Сіті не могли допомогти травмований Серхіо Агуеро і дискваліфікований за червону картку проти Челсі Фернандіньо. У Ліверпуля в лазареті опинилися Джеймс Мілнер і Джордан Шакірі.

По перших хвилинах було складно сказати, що Ліверпуль вийшов на поле без мотивації. Уже в дебюті гри Едерсону довелося робити сейв після удару Салаха, який отримав пас від чужого штрафного. Добивання від Фірміно було занадто простим, та ще й з гострого кута.

Через пару хвилин той же Салах змістився з правого флангу після пасу Фірміно, а потім з центру штрафної низом пробив у штангу.

При цьому Ліверпуль створював моменти більше в контратаках, а м'яч тримали гравці Ман Сіті, але довгий час нагод забити у них не було.

Все змінилося на 23-й хвилині. Гомес потягнув за майку на лівому фланзі штрафої Стерлінга і арбітр призначив пенальті, який реалізував Де Брюйне.

Через десять хвилин Фоден отримав м'яч на правому фланзі в контратаці, після чого змістився до центрального входу в штрафну суперників, а потім знайшов пасом на лівому фланзі Стерлінга, який подвоїв перевагу своєї команди.

Цей гол став ударом для і так мало мотивованого Ліверпуля, який до кінця тайму був непомітним на полі.

А ось Ман Сіті забив ще раз. Фоден, отримавши м'яч, швидко зіграв в стінку з де Брюйне і точно пробив під поперечину.

У другому таймі Ліверпуль продовжив грати у невластиву команді гру з нестачею мотивації, настрою і бажання, а Ман Сіті цим користувався. Хоча візуально Ліверпуль і атакував більше, але якось в "холосту".

Друга половина гри розпочалася з того, що після удару Фодена Ван Дейк виніс м'яч з порожніх воріт. Але куди більш красномовні два інших моменти тайму.

На 54-й хвилині Хендерсон відмінною передачею знайшов у штрафній Мане, але той, перебуваючи на самоті перед воротарем, не зміг зупинити м'яч.

А на 66-й хвилині Александр-Арнольд втратив м'яч на лівому фланзі, після чого довгим пасом круглий був доставлений на де Брюйне, той знайшов Стерлінга на правому фланзі штрафної, а Рахім пробив в дальній кут, де на шляху ногу невдало підставив Окслейд-Чемберлен. Парад помилок привів до четвертого пропущеного м'яча.

На цьому гру можна було закінчувати, так як Ман Сіті не особливо йшов вперед добивати суперника. Але ще один раз м'яч у воротах Аліссон опинився. Перед самим фінальним свистком Марез обігрався з Фоденом і вразив ближній кут, але арбітр після перегляду відеоповтору гол відмінив, побачивши гру рукою.

4: 0 - розгромна перемога Ман Сіті, яка команді Гвардіоли принесла лише моральне задоволення.

Манчестер Сіті - Ліверпуль 4: 0

Голи:де Брюйне, 25 (пен.), Стерлінг, 35, Фоден, 45, Окслейд-Чемберлен, 66 (а/г)

Манчестер Сіті: Едерсон - Уокер (Канселу, 73), Гарсія, Емерік Ляпорт (Отаменді, 78), Менді - Родрі, Гюндоган - Фоден, Де Брюйне, Стерлінг (Б. Сілва, 79) - Габріель Жезус (Марез, 58).

Ліверпуль: Аліссон - Александер-Арнольд (Уільямс, 76), Гомес (Окслейд-Чемберлен, 46), ван Дейк, Робертсон - Хендерсон, Фабіньо, Вейналдум (Кейта, 62) - Салах, Фірміно (Орігі, 62), Мане (Мінаміно , 84).

Попередження: Менді, Уокер - Гомес.