RU
 

Гроші з COVID-фонду відправлять на зйомку серіалів

Корреспондент.biz,  29 жовтня 2020, 10:47
0
2562
Гроші з COVID-фонду відправлять на зйомку серіалів
Фото: Getty
Ідеться про 100 млн гривень

Уряд дозволив використовувати "коронавірусні" кошти для виробництва патріотичних серіалів.

Кабінет міністрів України дозволив витрачати на окремі етапи виробництва патріотичних серіалів гроші із Фонду боротьби з COVID-19. Про це повідомила прес-служба Мінкультури і інформаційної політики.

"Це дозволить більш ефективно використовувати 100 млн грн, виділених на створення цього суспільно значущого аудіовізуального контенту і підтримку кіногалузі в умовах коронакризи", - розповіли в Мінкульті.

У попередній постанові Кабміну на цю тему вказувалося, що кошти повинні бути використані на зйомки серіалів до кінця нинішнього року.

"Тому виникла необхідність передбачити можливість їхнього використання не тільки для покриття витрат на виробництво всього телевізійного серіалу, але і для підтримки реалізації окремих періодів (етапів)", - пояснили в Мінкульті.

Раніше Кабмін віддав на дороги гроші з програми на онкохворих.

Також глава парламентської фракції Слуга народу Давид Арахамія пояснив, чому гроші з COVID-фонду витратили на дороги.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Коронавірус
В Україні вперше виявили новий варіант коронавірусу Цикада
В Україні за тиждень різко зросла кількість хворих на COVID-19
Нові штами COVID-19: особливості та кількість хворих в Україні
У Києві різко зросла кількість хворих на коронавірус
В Україні утричі зросла кількість випадків COVID за тиждень
СПЕЦТЕМА: Коронавірус
ТЕГИ: деньгисериалысериалКабмин УкраиныГосбюджет
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Читати коментарі
Загрузка...

Повернутися на попередню сторінку