RU
 

На Дніпропетровщині з'явився наметовий ізолятор

Корреспондент.net,  3 квітня 2020, 15:25
0
414
На Дніпропетровщині з явився наметовий ізолятор
Фото: кадр из видео youtube
На Дніпропетровщині встановили обсерваційне містечко

Це пілотний проект в Україні, подібний досвід може бути впроваджений по всій території країни.

 
На в'їзді до Дніпропетровської області сьогодні розмістили наметове містечко для можливої ​​обсервації людей. Про це повідомляє прес-служба облради.
 
Повідомляється, що в таборі зможуть розмістити 130 осіб в умовах ізоляції. На сьогоднішній день він тільки розгортається, і в ньому немає людей на обсервації.
 
Намети поставили, щоб не відправляти осіб з діагнозом "коронавірус" на самоізоляцію, а розміщувати в обсерваційному центрі.
 
 
 
Раніше повідомлялося, що з'явилося відео викопаних могил у Дніпрі для майбутніх жертв коронавірусу.
 
Також Корреспондент писав, що в Дніпрі закривають усі парки на час карантину.
 
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet.
Коронавірус
В Україні вперше виявили новий варіант коронавірусу Цикада
В Україні за тиждень різко зросла кількість хворих на COVID-19
Нові штами COVID-19: особливості та кількість хворих в Україні
У Києві різко зросла кількість хворих на коронавірус
В Україні утричі зросла кількість випадків COVID за тиждень
СПЕЦТЕМА: КоронавірусКарантин у Києві та Україні
ТЕГИ: видеоДнепркарантин
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Читати коментарі

Повернутися на попередню сторінку