RU
 

Протокол передбачає кремацію померлих від COVID-19 - Кличко

Корреспондент.net,  4 квітня 2020, 20:38
0
1629
Протокол передбачає кремацію померлих від COVID-19 - Кличко
Фото: 08.od.ua
Для померлих від коронавірусу в протоколі прописана кремація

У Києві не будуть проводити церемонії поховання для жертв коронавірусу. Людей будуть кремувати, згідно з протоколом.

У Києві протокол скасовує церемонії поховання померлих від коронавірусу і передбачає кремацію. Про це заявив мер столиці Віталій Кличко в інтерв'ю Радіо Свобода в суботу, 4 квітня.

"Є протокол лікарів для того, щоб поширення інфекції не відбувалося. У цьому протоколі церемонії поховання скасовані і прописана в цьому протоколі кремація", - сказав Кличко.

Нагадаємо, що в Києві 25 нових заражень коронавірусом. Десять пацієнтів госпіталізували до лікарень, інші лікуються на самоізоляції, під контролем медиків.

Також повідомлялося, що киян будуть тестувати на коронавірус вдома. Приїжджати бригади медиків для тестування будуть тільки в тому випадку, якщо необхідність цього підтвердить лікар.


Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet


 

Коронавірус
В Україні вперше виявили новий варіант коронавірусу Цикада
В Україні за тиждень різко зросла кількість хворих на COVID-19
Нові штами COVID-19: особливості та кількість хворих в Україні
У Києві різко зросла кількість хворих на коронавірус
В Україні утричі зросла кількість випадків COVID за тиждень
СПЕЦТЕМА: КоронавірусКарантин у Києві та Україні
ТЕГИ: КиевКличкокарантинкрематорийВиталий Кличко
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Читати коментарі

Повернутися на попередню сторінку