RU
 

На Київщині починають діяти пункти обігріву

Текст: ,  21 листопада 2022, 18:58
0
3227
На Київщині починають діяти пункти обігріву
Фото: Алексей Кулеба
У Київській області відкрилися перші пункти обігріву

У пунктах обігріву можна не тільки зігрітися, але долучитися до плетіння маскувальних сіток та виготовлення окопних свічок.

 
На Київщині починають працювати пункти обігріву. Про це повідомив голова Київської ОВА Олексій Кулеба.
 
"Там є теплі речі та ковдри, запаси їжі та води, аптечки. Пункти оснащені генераторами, тепло забезпечуватимуть пічки, електрообігрівачі або теплові гармати. У пунктах мешканці можуть підключитися до Wi-Fi та підзарядити телефон. На деяких локаціях є ігрові зони для дітей, а бажаючі можуть долучитися до плетіння маскувальних сіток та виготовлення окопних свічок", - зазначив Кулеба.
 
Повідомляється, що такі пункти обігріву поки що працюватимуть у тестовому режимі та поступово відкриватимуться за необхідності у всіх громадах області.
 
"Адресу найближчого пункту обігріву та графік роботи дізнайтесь на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах органів місцевого самоврядування", - йдеться у повідомленні глави ОВА.
 
 
Раніше повідомлялося про те, що у Київській області обладнано 754 пункти обігріву.
 
 
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet
Війна Росії з Україною
Сюжет"Їдьте, якщо слабкі". Як відреагували Z-блогери на удари по Москві
СюжетВторгнення Росії в Україну. Онлайн
Сюжет"Кришка над Москвою". Неймовірна атака України
Правоохоронці затримали ще 11 продавців "трофейної" зброї в Україні
Не удар ЗСУ: перехоплено документ РФ про автобус у Брянській області
СПЕЦТЕМА: Війна Росії з Україною
ТЕГИ: зимаКиевская областьхолодобогрев
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Читати коментарі

Повернутися на попередню сторінку