RU
 

Посол США відреагувала на атаку РФ на Одесу

Текст: ,  3 березня 2024, 00:40
0
3423
Посол США відреагувала на атаку РФ на Одесу
Фото: ГСЧС
В Одесі під завалами шукають людей

Нині відомо про вісім загиблих, серед яких двоє дітей, та дев'ять постраждалих, у тому числі одну дитину. Із-під завалів врятовано п'ятеро людей.

Посол США в Україні Бріджит Брінк відреагувала на нічну атаку Росії на Одесу. Свій сум та заклики посилити підтримку України амбасадорка у суботу, 2 березня, опублікувала у соціальній мережі X

Бріджит Брінк зауважила, що росіяни завдають ударів саме по мирних мешканцях українських міст та сіл. 

"Протягом останніх 18 годин Росія продовжила обстріли мирних жителів Одеської, Харківської, Дніпропетровської та Сумської областей", - написала вона.

Брінк додала, що "наші думки линуть до жертв цих жахливих атак" та закликала до підтримки України у її боротьбі проти "варварської війни Росії".

Нагадаємо, сьогодні вночі російський дрон-камікадзе знищив цілий під’їзд багатоповерхівки в Одесі. Серед загиблих двоє маленьких хлопчиків. Під завалами досі можуть бути люди.

Через трагедію в Одесі президент Володимир Зеленський дорікнув західним партнерам України.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

Війна Росії з Україною
У Німеччині різко зросла кількость українців призовного віку
Дорогу до резиденції Путіна накрили антидроновими сітками
Росія модернізувала Калібри: Міноборони розкрило деталі
DeepState оцінив темпи наступу Росії за тиждень
На Київщині та в Миколаєві викрили шість нових схем для ухилянтів
СПЕЦТЕМА: Війна Росії з Україною
ТЕГИ: Одессажертвыпосольство США
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Читати коментарі

Повернутися на попередню сторінку