Росія робить вирішальний крок до фінальної частини Євро-2012

7 жовтня 2011, 22:10
0
10
Андрій Аршавін демонструє зловісний вишкір комунізму

Сьогодні, 7 жовтня, відбувся матч 9-го туру відбіркового раунду на Євро-2012 у групі С, в якому збірна Словаччини приймала Росію.

Наші північні сусіди здобули хоч і мінімальну, але впевнену перемогу. Завдяки голу Алана Дзагоєва в останньому матчі з Андоррою Росію влаштує навіть нічия

Словаччина - Росія - 0:1

Гол: Дзагоєв (71)

Попередження: Стох (55), Шкртел (83) - Зирянов (59), Анюков (62)

Жиліна. Штадіон під Дубном. Початок матчу: 21.15

Словаччина: Муха, Пекарік, Губочан, Шкртел, Дюріца, Гамшик, Кархан (Шебо, 87), Куцка (Гуеде, 74), Йендрішек, Голошко (Вайсс, 74), Стох

Тренер: Володимир Вайсс

Росія: Малафєєв, Анюков, Широков, Ігнашевич, В. Березуцький, Зирянов, Жирков (А. Березуцький, 90), Дзагоєв (Самедов, 90), Денисов, Аршавін, Павлюченко (Погребняк, 88)

Тренер: Дік Адвокаат

73-я хвилина. ГООООООЛ забиває Павлюченко, але зробив це вже потрапивши в офсайд.

71-а хвилина. ГОООООЛ 0:1 Дзагоєв зважився на удар метрів з двадцяти п'яти, м'яч влучив у ногу Дюріца і перелетів за спину Мусі в сітку!

СПЕЦТЕМА: Чемпіонат Європи з футболу в Україні та Польщі