Федерація футболу Вірменії вимагає покарати арбітра матчу з Ірландією

13 жовтня 2011, 13:29
0
60
Вірмени просять анулювати вилучення голкіпера збірної Романа Березовського

Федерація футболу Вірменії звернулася в UEFA з вимогою покарати головного арбітра відбірного матчу Євро-2012 з Ірландією іспанця Ітуральде Гонсалеса.

У заяві вірменської національної футбольної асоціації йдеться про те, що суддя допустив грубі помилки, які вплинули на хід поєдинку.

Голова вірменської федерації Рубен Айрапетян заявив, що його мало хвилює, яким саме буде покарання іспанського судді. За словами президента ФФВ, головною метою протесту є зняття покарання з голкіпера збірної Вірменії Романа Березовського, несправедливо вилученого на 26-й хвилині гри.

У своїй заяві Айрапетян також відкинув домисли про змову з метою повернути борг збірній Ірландії, яка не потрапила на минулий Чемпіонат світу в ПАР через грубу помилку арбітра в матчі плей-оф з Францією.

"Повірте мені, подібного замовлення з боку UEFA не могло бути. Платіні не та людина, яка піде на це", - заявив Айрапетян.

Нагадаємо, що у вівторок, 11 жовтня, в Дубліні збірна Вірменії з футболу поступилася ірландцям (1:2) в рамках відбору Євро-2012. На 26-й хвилині Гонсалес помилково вилучив з поля вірменського голкіпера Романа Березовського за гру рукою за межами штрафного майданчика. Однак повтор епізоду показав, що м'яч не влучив у руку воротаря. Більше того, під час атаки нападаючий ірландців Саймон Кокс підіграв собі рукою.

За матеріалами: Спорт-Экспресс

СПЕЦТЕМА: Чемпіонат Європи з футболу в Україні та Польщі