31 травня 2012, 07:07
0
30
Снейдер може пропустити Євро-2012

Збірна Голландії в рамках підготовки до Чемпіонату Європи-2012 здобула перемогу над командою Словаччини в товариській зустрічі.

Матч, що відбувся у Роттердамі при суддівстві росіянина В'ячеслава Безбородова, закінчився з рахунком 2:0 на користь господарів.

На 7-й хвилині помаранчевих вивів вперед словацький захисник Ростова Корнел Салата, який вразив власні ворота. Другий гол на 75-й хвилині провів півзахисник Тоттенхема Рафаел ван дер Варт, який вийшов на заміну.

ВІДЕО: Страх і радість Голландії. Збірна Нідерландів обіграла словаків, але залишилася без лідера

Зустріч була затьмарена травмами гравців голландської збірної Веслі Снейдера та Вілфреда Бауми, якого відразу скерували у лікарню. Терміни відновлення обох футболістів поки невідомі.

Команда Берта ван Марвейка проведе заключний товариський матч напередодні Євро-2012 проти збірної Північної Ірландії 2 червня в Амстердамі.

На груповому етапі першості континенту голландці зіграють зі збірними Данії (9 червня), Німеччини (13 червня) та Португалії (17 червня).

За матеріалами: Евроспорт

СПЕЦТЕМА: Чемпіонат Європи з футболу в Україні та Польщі