Фотогалерея: Великий брат. Росія красиво розгромила Чехію

0
21
Росія починає з перемоги

У новій галереї на СПОРТ bigmir) net дивіться фоторепортаж з Вроцлава, де відбувся поєдинок між збірними Росії та Чехії.

Гра, що відбувалася у Вроцлаві, завершилася з розгромним рахунком 4:1 на користь команди Росії. Підопічні Діка Адвоката першими відкрили рахунок. На 15-й хвилині це зробив Алан Дзагоєв. Ще через дев'ять хвилин улюбленець російських уболівальників Роман Широков після чудового пасу Андрія Аршавіна не менш стильним ударом рахунок подвоїв.

ВІДЕО: В пух і прах. Збірна Росії розірвала команду Чехії на старті Євро-2012

Росія повністю заволоділа всіма нитками гри, проте більше в першому таймі забити не змогла, тому не зовсім логічний гол чеха Вацлава Піларжа в дебюті другого тайму сприймався, якщо не як грім серед ясного неба, то холодним душем точно.

Росіяни продовжили контролювати гру і створювати моменти, але ніяк не могли забити. Один тільки Кержаков не реалізував п'ять чудових можливостей забити Петру Чеху.

Гра переходила в ендшпіль і, розуміючи, що рахунок 2:1 - вкрай слизький, Дік Адвокат зважується на заміну - знімає Кержакова і випускає Павлюченка. І цей хід приносить свої плоди.

На 80-й хвилині Дзагоєв робить рахунок 3:1, а ще через 200 секунд чудо-гол забиває Павлюченко, ставлячи остаточну крапку в цьому поєдинку.

4:1 - Росія починає турнір з красивої перемоги і, скориставшись нічиєю в матчі Польща - Греція, виходить на перше місце в групі А. Чехи ж отримали більш ніж багату поживу для роздумів та роботи над помилками.

__________________________________________________

Євро-2012. Група А. Перший тур

Росія - Чехія - 4:1

Гол: Алан Дзагоєв (15 ВІДЕО, 80); Роман Широков (24); Роман Павлюченко (83) - Вацлав Піларж (52)

Росія: Малафєєв - Анюков, Ігнашевич, Березуцький, Жирков - Денисов, Зирянов, Широков, Дзагоєв (Кокорін, 85) - Аршавін, Кержаков (Павлюченко, 74)

Головний тренер: Дік Адвокат

Чехія: Чех - Габреселассіе, Сівок, Кадлец, Губник - Плашил, Йірачек (Петржела, 76), Піларж, Росіцкі, Резек ({Хюбшман, 46) - Барош (Лафата, 86)

Головний тренер: Міхал Білек

За матеріалами: СПОРТ bigmir) net

СПЕЦТЕМА: Чемпіонат Європи з футболу в Україні та Польщі