Британські вчені: Кержаков установив антирекорд Євро

0
19
Кержаков на других ролях

Знавці футболу з британської газети Guardian повідомляють, що форвард збірної Росії Олександр Кержаков став автором антирекорду.

Нападаючий пітерського Зеніта став першим гравцем в історії чемпіонатів Європи, хто сім разів пробив повз ворота за одну гру. Форвард не забив жодного разу, хоча і мав забійні моменти. На 74-й хвилині він був замінений на Романа Павлюченка, який через 9 хвилин забив чудовий гол у ворота Чеха.

ВІДЕО: В пух і прах. Збірна Росії розірвала команду Чехії на старті Євро-2012

Варто зазначити, що знайшлося в матчі місце і позитиву для росіян. По-перше, вони виграли з рахунком 4:1, а, по-друге, Алан Дзагоєв, який відзначився дублем, став другим російським футболістом, кому підкорилося це досягнення на чемпіонатах Європи.

АНАЛІТИКА:  На разных полюсах. Російська феєрія проти чеської зневіри

Першим російським гравцем, що оформив дубль, був Валентин Іванов (3:0 над Чехословаччиною) в 1960 році.

Додамо, що Дзагоєв став другим після англійця Руні наймолодшим автором дубля в історії Євро. Армієць двічі вразив ворота у віці 21 року. Руні на Євро-2004 було 18 років.

За матеріалами: ІЦ Україна-2012

СПЕЦТЕМА: Чемпіонат Європи з футболу в Україні та Польщі